Square Enix zapowiada Hitman GO - Tabletowo.pl

Square Enix zapowiada Hitman GO

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Square Enix zapowiada Hitman GO Aplikacje Nowości

Agent 47, będący głównym bohaterem serii Hitman, mimo iż nie posiada zbyt wielu znaków szczególnych, stał się bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych fikcyjnych postaci ostatnich lat. Po ponad dekadzie obecności wyłączenie na konsolach i komputerach osobistych, nadszedł wreszcie moment, w którym poznamy nowe, bardziej mobilne oblicze tego bezwzględnego zabójcy.

Tabletowe wcielenie Hitmana nie będzie jednak w żadnym stopniu przypominać poprzednich odsłon serii. Mimo iż główne zadania stawiane przed graczem nadal polegać będą na cichej likwidacji wyznaczonych celów, to zmianie ulegnie jednak cała mechanika rozgrywki. Zamiast klasycznej gry akcji (wymagającej od czasu do czasu ruszenia głową) otrzymamy więc turową grę strategiczną, kładącą główny nacisk na umiejętność planowania kolejnych ruchów i odpowiedniego wykorzystywania dostępnych w danym momencie narzędzi. Wśród nich znajdziemy nie tylko charakterystyczny arsenał broni, którymi tytułowy Hitman dysponował w poprzednich grach z serii, ale też kilka z jego ulubionych sztuczek, takich jak chociażby przebieranie się w celu zmylenia strażników. Wszystko to podane zostanie w dość nietypowej oprawie wizualnej, przywodzącej na myśl proste dioramy używane czasami w prezentacjach architektonicznych.

Niestety, nie wiadomo jeszcze kiedy i na jakich platformach zadebiutuje Hitman GO. Studio Square Enix Montreal ogłosiło jednak, że gra znajduje się już na etapie ostatnich testów, więc fani serii nie będą musieli czekać zbyt długo, by zagrać w jej kolejną część na swoich tabletach bądź telefonach. Producent zapewnił również, iż Hitman GO nie będzie ostatnią mobilną grą z agentem 47 w roli głównej.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona