Square Enix rozpoczyna wakacyjną wyprzedaż w Google Play | Tabletowo.pl

Square Enix rozpoczyna wakacyjną wyprzedaż w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Firma Square Enix zdążyła już przyzwyczaić nas do dość wysokich cen wydawanych przez siebie gier. Fani oferowanych przez nich produkcji wiedzą jednak, że w większości przypadków są to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej gdy nad zakupem zastanawiają się osoby, które nie miały wcześniej styczności z tytułami typu jRPG. Dla nich wydanie ponad pięćdziesięciu złotych na nieco dziwaczną grę z mocno archaiczną grafiką raczej rzadko wydaje się być dobrym pomysłem. To właśnie z myślą o takich niezdecydowanych nabywcach Square Enix organizuje co jakiś czas całkiem spore obniżki cen swoich gier.

Najnowsza z nich skierowana jest do osób posiadających urządzenia z systemem Android i dotyczy wybranych gier z serii Final Fantasy. Do 30 lipca za połowę normalnej ceny nabyć można trzecią i czwartą odsłonę cyklu. W dniach 31.07 – 06.08 podobną promocją objęta zostanie gra Final Fantasy V, natomiast od 07.08 do 18.08 obniżone zostaną ceny Final Fantasy VI i Final Fantasy IV: After Years.

FINAL FANTASY III
FINAL FANTASY IV
FINAL FANTASY IV: AFTER YEARS
FINAL FANTASY V
FINAL FANTASY VI

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona