Square Enix obniża cenę Dragon Quest VIII

O tym, że mobilne wersje gier ze stajni Square Enix nie należą do najtańszych wie chyba każdy fan jRPG. Wydana kilka miesięcy temu ósma odsłona serii Dragon Quest była jednak wyjątkowo droga, nawet według standardów wspomnianej firmy.

W dniu premiery wersja z App Store kosztowała bowiem 17,99 euro, natomiast cena w Google Play wynosiła 81,65 zł. Kwoty te okazały się jednak najwyraźniej zbyt wysokie dla większości potencjalnych nabywców, dlatego też Square Enix zdecydowało się dość znacznie je obniżyć. Nowe ceny Dragon Quest VIII wynoszą więc odpowiednio 13,99 euro i 45,98 zł. Nadal jest to więc pozycja dość droga, zwłaszcza jak na standardy internetowych sklepów z aplikacjami, jednak nowe ceny wydają się być już nieco łatwiejsze do przełknięcia. Niestety, nie wiadomo czy stan ten utrzyma się na stałe, czy też jest to jedynie krótkotrwała promocja.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id862972069″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button] [button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.square_enix.android_googleplay.dq8″ class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]