Square Enix obniża cenę Dragon Quest IV | Tabletowo.pl

Square Enix obniża cenę Dragon Quest IV

Dołącz do dyskusji 0

Fani gier typu jRPG zdążyli się już zapewne przyzwyczaić do tego, że tabletowe wcielenia klasycznych hitów wydawanych przez Square Enix nie należą do tanich. Większość graczy odpuszcza więc sobie zakupy zaraz po premierze, wiedząc doskonale o tym, że prędzej czy później będą one dostępne w promocji.

Jeśli więc spędziliście ostatnie trzy miesiące w oczekiwaniu na obniżkę ceny czwartej odsłony serii, to z pewnością ucieszy was wiadomość, że moment ten wreszcie nadszedł. Dragon Quest IV jest teraz dostępny do nabycia w sklepach App Store i Google Play w promocyjnych cenach wynoszących odpowiednio 8,99 euro i 28,57 zł, czyli 33% mniej niż w dniu premiery. Trzeba przyznać, że są to dość rozsądne ceny, jak na klasykę gatunku oferującą naprawdę wiele godzin zabawy. Warto jednak pamiętać o tym, że tabletowe wcielenie gry nie stanowi wiernej kopii oryginału, lecz bazuje na wydanym kilka lat później remake’u, dzięki czemu mamy tu do czynienia ze znacznie lepszą oprawą graficzną.

Niestety, nie wiadomo dokładnie jak długo utrzymają się ceny promocyjne.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona