Square Enix obniża cenę Deus Ex: The Fall

Pierwsza gra z serii Deus Ex dość szybko zyskała sobie miano dzieła kultowego, ustawiając przy tym poprzeczkę na tak wysokim poziomie, że żadnej kontynuacji nie udało się do niej doskoczyć. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że pomysł przeniesienia serii na urządzenia mobilne spotkał się z mieszaną reakcją ze strony graczy.

Reklama

Mimo iż w ostateczności Deus Ex: The Fall nie okazała się być produkcją tak kiepską, jak przepowiadano, to jednak spora ilość zawartych w niej niedociągnięć i błędów, w połączeniu z dość wysoką ceną sprawiły, że po tytuł ten sięgnęli niemal wyłącznie najwięksi fani serii. Osoby, które nie zdecydowały się na zakup właśnie ze względu na ostatni z wymienionych mankamentów mają teraz okazję nadrobić zaległości, gdyż wydawca gry zdecydował się dość radykalnie obniżyć jej cenę.

Za wersję na urządzenia z systemem iOS przyjdzie nam więc zapłacić jedynie 0,99 euro, natomiast wersja z Google Play odchudzi nasz portfel o 5,17 zł. Należy jednak pamiętać, że mimo iż mamy tu do czynienia z tytułem płatnym, to jednak znalazło się w nim miejsce również na mikropłatności (na szczęście niezbyt nachalne). Promocja trwa do czternastego sierpnia.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id633443676″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button] [button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.squareenix.dxm” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]