Ile Xiaomi Mi Max trafiło na rynek? Całkiem sporo
Xiaomi Mi Max 2 (fot. Xiaomi)

Ile Xiaomi Mi Max trafiło na rynek? Całkiem sporo

Wczorajszy debiut Xiaomi Mi Max 2, to przy okazji świetna okazja do podsumowania dokonań jego poprzednika, który w opinii wielu osób był naprawdę bardzo udanym urządzeniem. Zatem, jak wyglądają cyferki Mi Max?

Można powiedzieć, że dobrze. Producent deklaruje, że rynek przyjął ponad trzy miliony Xiaomi Mi Max pierwszej generacji. Pewnego rodzaju ciekawostką jest tutaj fakt, iż półtora miliona urządzeń rozeszło się w zaledwie dwa miesiące po premierze urządzenia, która miała miejsce w maju 2015 roku. W sumie, to chyba już do pewnego stopnia znak rozpoznawczy urządzeń tego producenta, że ich nowe urządzenia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Przypomnijmy tu pokrótce, że Xiaomi Mi Max zapadał w pamięć dużym ekranem o przekątnej 6,44 cala, pracującym w rozdzielczości Full HD, Snapdragonem 650 w asyście 3 GB pamięci RAM oraz baterią o pojemności 4850 mAh. Z pełną recenzją Mi Max możecie zapoznać się klikając tutaj.

Ile Xiaomi Mi Max trafiło na rynek? Całkiem sporo
Xiaomi Mi Max

Wczoraj zaprezentowany Xiaomi Mi Max 2 „na papierze” zapowiada się na całkiem udaną konstrukcję. Producent jeszcze bardziej zwiększył pojemność baterii, zastosował nowsze podzespoły, ale jednocześnie – wychodząc naprzeciw panującej modzie – zmniejszył ramki okalające wyświetlacz.

Czy Xiaomi Mi Max 2 powtórzy sukces sprzedażowy poprzednika? A może nie tylko mu dorówna, ale i wskoczy na wyższy poziom? W Polsce, za sprawą otwarcia autoryzowanego punktu Xiaomi, walka w tym segmencie cenowym może być naprawdę bardzo interesująca.

źródło: gsmarena