Sprzedaż niezwykle cienkich Samsungów Galaxy Tab S ruszy dopiero 27 czerwca! | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Sprzedaż niezwykle cienkich Samsungów Galaxy Tab S ruszy dopiero 27 czerwca!

Dołącz do dyskusji 0

Niewątpliwie większość fanów tabletów czeka na 12 czerwca i prezentację Samsunga. To właśnie wtedy mamy poznać nową serię Galaxy Tab S, która będzie wyróżniać się ekranami Super AMOLED. Już całkiem dużo wiemy o tych produktach, ale przed premierą oczywiście wypłynie jeszcze masa szczegółów. Dzisiaj pojawiły się informacje o nowych funkcjach, grubości tych urządzeń oraz ich dostępności.

Samsung Galaxy Tab S 10.5 i Galaxy Tab S 8.4 będą wyposażone w wyświetlacze Super AMOLED o rozdzielczości 1600 x 2560 pikseli, 8-rdzeniowe procesory Exynos 5420 oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nich prawdopodobnie czytniki linii papilarnych oraz tryby oszczędzania energii. Dla wielu już teraz są to idealne tablety i chociaż tanie nie będą, to tylko czekają na ich premierę. Jednak z zakupem będą musieli jeszcze trochę się wstrzymać.

Samsung-Galaxy-Tab-S-AMOLED-launch

Według @evleaks przedsprzedaż zostanie rozpoczęta dzień po premierze, ale sprzedaż ruszy dopiero 27 czerwca. Są to informacje dla Stanów Zjednoczonych i nie wiadomo kiedy będą u nas dostępne Galaxy Tab’y S. Poza tym z nowych zdjęć, które trafiły do sieci możemy się dowiedzieć, że większa wersja będzie miała tylko 6,6 mm grubości (mniejsza prawdopodobnie 8,5 mm). Będzie również możliwość synchronizacji z komputerem oraz smartfonem i odbieranie połączeń na tablecie.

Zdecydowanie im więcej informacji, tym ciekawej zapowiada się nowa seria Galaxy Tab S. Mimo dość wysokiej ceny sądzę, że znajdzie się wielu chętnych na te urządzenia. A według Was będzie to hit sprzedażowy Koreańczyków?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona