Sprinkle: nowa, zręcznościowa gra w sklepie Tegra Zone

Sprinkle: nowa, zręcznościowa gra w sklepie Tegra Zone 16

Dziś mamy dla Was garść informacji o pewnej nowości, którą już dziś możecie pobrać na swoje tablety internetowe. W czwartek, 25 sierpnia, w sklepie Tegra Zone zadebiutowała nowa, zręcznościowa gra zatytułowana Sprinkle. Aplikacja została stworzona z myślą o tabletach wyposażonych w system operacyjny Google Android oraz procesor Nvidia Tegra 2. Jego możliwości wykorzystywane są między innymi do realistycznego odwzorowania zachowania się otoczenia podczas rozwiązywania kolejnych łamigłówek i pokonywania piętrzących się przeszkód.

Sprinkle: nowa, zręcznościowa gra w sklepie Tegra Zone 17

Specjalny nacisk został położony na odtworzenie realistycznego wyglądu oraz zachowania wody, która gra kluczową rolę w grze Sprinkle. Osiągnięty rezultat robi bardzo dobre wrażenie i znacznie uprzyjemnia stawianie czoła trudnym zadaniom.

Gra Sprinkle oferuje 46 poziomów charakteryzujących się rosnącym trybem trudności oraz dostępna jest w sklepach Tegra Zone oraz Android Market w cenie 1.99$.

Sprinkle: nowa, zręcznościowa gra w sklepie Tegra Zone 18

Podczas gdy aktualna wersja gry jest zoptymalizowana dla tabletów i smartfonów z układem Nvidia Tegra 2 T20, jej autor, studio Mediocre, rozpoczęło prace nad dedykowaną nadchodzącemu czterordzeniowemu procesorowi Nvidia Tegra 3 „Kal-El” aktualizacją, która będzie cechować się jeszcze bardziej zaawansowaną oprawą graficzną.

Oficjalna informacja prasowa:

Opis gry Sprinkle:

Gotów? Cel… Tryskaj! Wykorzystując moc obliczeniową procesora NVIDIA® Tegra™, Sprinkle generuje najbardziej realistyczną fizykę wody, jaką kiedykolwiek widziano na urządzeniach mobilnych. Wysil mózg i wykorzystaj wodę do pokonania zadań i łamigłówek.

W tej wymagającej, opartej na fizyce wody grze logicznej gracz musi użyć działko wodne, osadzone na dźwigu, dostosować jego wysokość oraz kąt tryskania do walki z ogniem, przesuwania obiektów, kręcenia kół i rozbrajania pułapek. Pamiętaj, korzystaj z armatki rozważnie, bo w końcu zostaniesz bez wody, a im mniej jej zużyjesz tym więcej zdobędziesz punktów.

Cechy gry Sprinkle:

  • Rewelacyjna fizyka wody: Układ NVIDIA Tegra pomaga symulować najbardziej realistyczną fizykę wody kiedykolwiek widzianą na urządzeniu mobilnym.
  • Wymagające łamigłówki: Na początku po prostu rozpylasz wodę, aby ugasić pożar, ale z każdym etapem musisz rozwiązywać coraz trudniejsze zadania.
  • Bloki, głazy i koła zębate: Użyj mocy wodnego działka i przesuwaj lodowe bloki, głazy oraz obracaj koła zębate, aby rozbroić pułapki.

Ogólne informacje o grze Sprinkle:

  • Dostępna od czwartku, 25 sierpnia 2011, na Tegra Zone i Android Market dla tabletów i telefonów opartych na platformie Tegra.
  • Kosztuje $1,99 USD.
  • Wersja rozszerzona wydana zostanie na platformę Kal-El – nowy, czterordzeniowy procesor Tegra.
  • Dostępnych jest 46 poziomów.

Strony internetowe:

Mediocre – http://www.mediocre.se/

Tegra Zone – www.tegrazone.com