Muzyka za dychę, czyli nowa oferta Spotify Premium dla studentów | Tabletowo.pl

Muzyka za dychę, czyli nowa oferta Spotify Premium dla studentów

Dołącz do dyskusji 0

Polska jest jednym z 33 krajów, w których Spotify uruchamia specjalną ofertę dla studentów. Dzięki niej otrzymają oni 50% zniżkę na konto premium przez 12 miesięcy. U nas usługa będzie kosztować poszarpaną studencką kieszeń 9,99 zł miesięcznie.

Oferta jest dostępna od dziś dla wszystkich studiujących. Ci, którzy chcieliby z niej skorzystać, muszą przejść proces weryfikacji na specjalnej stronie. Nie ma zatem mowy o wymuszeniach – zniżkę otrzymają osoby, które rzeczywiście coś studiują (czy: chodzą na uczelnię, bo jest to często rozróżniane;) .

Wszystkie funkcje Spotify Premium są w pakiecie, a zatem możliwe jest:

  • nieprzerwane odtwarzanie muzyki bez limitu ominięć i reklam banków/blogerów/smartfonów
  • nieskrępowane wybieranie utworów spośród katalogu liczącego ponad 30 milionów kawałków
  • zapisywanie muzyki w trybie offline dla oszczędności transferu mobilnego
  • delektowanie się lepszą jakością odtwarzanej muzyki

Spotify zna się na dostarczaniu muzyki, ale na uwierzytelnianiu i autoryzacji uprawnień – nieco mniej. Dlatego firma nawiązała współpracę z SheerID, żeby móc bezbłędnie rozpoznawać studentów w studentach.

Do tej pory Spotify Premium dla studentów było dostępne tylko dla tych pogłębiających swą wiedzę w szkołach wyższych w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Dołączamy do tego grona wraz z 33 innymi krajami.

Z przyjemnością wprowadzamy ofertę Spotify Premium dla studentów. Aktualnie jest to największa i jedyna w swoim rodzaju oferta tego typu dostępna na rynku. Studenci to jedna z najbardziej oddanych i zaangażowanych grup wśród fanów muzyki, dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dać milionom z nich dostęp do szerokiego katalogu utworów dostępnych w Spotify w obniżonej cenie.
– Alex Norstrom, Chief Premium Buisness Officer w Spotify

Z dokładnym regulaminem usługi możecie zapoznać się w tym miejscu. A tutaj założycie konto Premium dla studenta, lub przejdziecie na nie z istniejącego już, darmowego.

źródło: informacja prasowa, Spotify

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona