Spotify na trzy miesiące po raz kolejny za 99 groszy dla nowych użytkowników - Tabletowo.pl

Spotify na trzy miesiące po raz kolejny za 99 groszy dla nowych użytkowników

Dołącz do dyskusji 0

Spotify ponownie uruchomił promocję, dzięki której nowi użytkownicy mogą wykupić dostęp do wersji premium na trzy miesiące za jedyne 99 groszy. Osoby, które wcześniej skorzystały z tego typu oferty, też mogą nieco oszczędzić, dostając trzy miesiące premium za cenę jednego. Jak się jednak okazuje, nie każdy ma do tego prawo.

Poprzez promocję Spotify celuje głównie w nowych użytkowników. To właśnie oni są uprawnieni do korzystania z wersji premium przez trzy miesiące za niecałą złotówkę. Po tym czasie subskrypcja automatycznie się odnowi w regularnej cenie, wynoszącej 19,99 złotych miesięcznie.

Tabletowo.pl Spotify na trzy miesiące po raz kolejny za 99 groszy dla nowych użytkowników Aplikacje Promocje

Zmianą względem wcześniejszych odsłon tej promocji jest czas, w ciągu którego można zdecydować się na wykupienie subskrypcji. Do tej pory wyznaczano konkretną datę, do której oferta jest aktywna. Tym razem w regulaminie znajdziemy jedynie informację, że liczba kont promocyjnych jest ograniczona do wyczerpania zapasów. Nie podano jednak konkretnie, jak duża jest pula.

Druga promocja jest dostępna dla aktualnych użytkowników Spotify. Oni również mogą wykupić trzymiesięczny dostęp do wersji premium, ale w cenie 19,99 złotych. Jest tylko jedno ale – nie każda osoba może skorzystać z tej oferty. Na stronie internetowej nigdzie nie znajdziemy takiej informacji, promocja jest wysyłana bezpośrednio wybranym użytkownikom.

Tabletowo.pl Spotify na trzy miesiące po raz kolejny za 99 groszy dla nowych użytkowników Aplikacje Promocje

W mailu znalazła się informacja, że oferta jest niedostępna dla osób, które zrezygnowały z subskrybcji premium po 15 kwietnia 2018 roku. W przypadku tej promocji podana jest jednak konkretna data – oferta jest dostępna do 30 czerwca 2018 roku.

Źródło: Spotify

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona