Spójrzcie, jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S8. Zapowiada się rewelacyjnie - Tabletowo.pl
Ważne

Spójrzcie, jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S8. Zapowiada się rewelacyjnie

Premiera ósmej galaktyki od Samsunga już wkrótce, bo 29 marca. I wiele wskazuje na to, że dzięki Evanowi Blassowi już dziś wiemy, jak telefon będzie się prezentował.

Plotek było wiele. O specyfikacji wiemy już dość dużo. Wygląd na dobrą sprawę był już tematem wielu wycieków, jednak do tej pory nie mieliśmy jeszcze okazji zapoznania się z wyciekiem zdjęć prasowych urządzenia. Do dziś, przynajmniej jeśli i tym razem źródła Blassa się potwierdzą.

A oto prawdopodobny wygląd Samsunga Galaxy S8:

Można więc powiedzieć, że wszystkie dotychczasowe plotki zdają się potwierdzać a Koreańska firma faktycznie stawia na relatywnie duże zmiany w wyglądzie flagowca.

Warto tu również dopowiedzieć, że grafika zdaje się potwierdzać obecność asystenta Bixby, który doczekał się dedykowanego przycisku na obudowie.Wprawne oko dostrzeże też skaner tęczówki oka, która – co raczej nie powinno zaskakiwać – znajduje się nad ekranem.

Specyfikacja – przynajmniej ta oficjalna – nadal pozostaje niewiadomą, jednak wszystkie znaki wskazują na to, że S8 będzie istnym pogromcą benchmarków i godnym kontynuatorem świetnego Galaxy S7 Edge, który ledwie kilka dni temu, na targach MWC został wybrany telefonem roku 2016.

Jak zapatrujecie się na taki wygląd SGS8? Jest niespodzianka czy też raczej jedynie potwierdzenie poprzednich plotek?

Źródło: Evan Blass @Twitter

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona