Spoiler Alert – nietypowa platformówka na wstecznym biegu

Gra Spoiler Alert rozpoczyna się w miejscu, w którym kończy się większość klasycznych platformówek. Kierowany przez nas bohater pokonuje „szefa wszystkich szefów” i uwalnia księżniczkę, a naszym oczom ukazują się napisy końcowe.

Kilka sekund później gra wrzuca jednak wsteczny bieg, zmuszając nas do odczynienia wszystkiego, czego dokonał nasz heros, unikając przy tym wszelkich możliwości zaistnienia paradoksu temporalnego. W dużym uproszczeniu oznacza to, że pokonani wrogowie muszą zostać ożywieni, zniszczone przeszkody odbudowane a zebrane monety odstawione na swoje miejsce. I chociaż sama mechanika gry przypomina w zasadzie typowy auto-runner, jakich obecnie nie brakuje w sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne, to jednak cała jej nietypowa otoczka sprawia, że Spoiler Alert mocno wyróżnia się na tle konkurencji.

Gra Spoiler Alert dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 0,89 euro. Wersja na urządzenia z systemem Android powinna pojawić się w niedalekiej przyszłości.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id575634541″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button]