Przecież to będzie sprzedawać się jak marzenie – polska cena Xiaomi Redmi Note 5 może pozytywnie zaskoczyć | Tabletowo.pl

Przecież to będzie sprzedawać się jak marzenie – polska cena Xiaomi Redmi Note 5 może pozytywnie zaskoczyć

Dołącz do dyskusji 0

Choć oficjalnych komunikatów na razie brak, pojawiły się informacje o tym, że cena Xiaomi Redmi Note 5 w polskiej dystrybucji będzie naprawdę korzystna, a nawet – zaskakująco niewygórowana, jak na specyfikację, jaką oferuje ten model.

gsmManiaK podaje, że dotarł do informacji o polskich cenach Xiaomi Redmi Note 5, oferowanego w dwóch konfiguracjach:

  • z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej – za 899 złotych
  • oraz z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej – za 1049 złotych.

Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni, że smartfony w polskiej dystrybucji są wyraźnie droższe od tych sprowadzanych bezpośrednio z Chin. Oczywiście jest tak nie bez powodu: przecież trzeba ponieść koszty transportu, magazynowania, a po drodze zadbać o podatki i zapłacić jeszcze z tego wszystkiego ludziom, którzy przy tym pracują.

Biorąc jednak pod uwagę, że Xiaomi Redmi Note 5 oferuje całkiem przyzwoitą specyfikację, ze Snapdragonem 636, dużym ekranem o przekątnej 5,99 cala z Full HD, solidną baterią 4000 mAh oraz podwójnym aparatem głównym 12 Mpix + 5 Mpix, kwota blisko 900 złotych nie wydaje się być przesadzona.

Przypomnijmy, że w momencie, gdy do sklepów w Polsce trafił poprzednik Redmi Note 5, jego cena opiewała na 1099 zł w podstawowej wersji. Osobiście nadal używam Redmi Note 4, ale coraz częściej zastanawiam się nad zmianą modelu na wyższy model. Przy takich cenach trudno będzie oprzeć się pokusie.

Xiaomi Redmi Note 4 w 2018 roku – czy dalej warto?

źródło: gsmmaniak, Mi Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona