Spiderpodium. Nietypowy stojak na wszystko - w tym i na tablety - Tabletowo.pl

Spiderpodium. Nietypowy stojak na wszystko – w tym i na tablety

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Spiderpodium. Nietypowy stojak na wszystko - w tym i na tablety Akcesoria Ciekawostki Nowości

Targi CES 2011 odbywające się w Las Vegas nie tylko dostarczają nam informacji na temat świeżo zaprezentowanych tabletów internetowych, ale również o różnych, często dość nietypowych gadżetach. Jednym z nich jest stojak/uchwyt/rączka/podpórka na… wszystko – w tym i na tablety. Stojak firmy Breffo został zrobiony na wzór pająka, dzięki czemu można go rozłożyć na każdy sposób.

Urządzenie świetnie nadaje się między innymi jako uchwyt na GPS do samochodu czy rower, stojak na książkę, bądź po prostu może służyć jako figurka na półce. Cena tego wynalazku oscyluje w granicy 35 dolarów.

Poniżej możecie zobaczyć niektóre pomysły jak można wykorzystać pająka, a po resztę pomysłów odsyłam na stronę producenta.

Tabletowo.pl Spiderpodium. Nietypowy stojak na wszystko - w tym i na tablety Akcesoria Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Spiderpodium. Nietypowy stojak na wszystko - w tym i na tablety Akcesoria Ciekawostki Nowości

Tabletowo.pl Spiderpodium. Nietypowy stojak na wszystko - w tym i na tablety Akcesoria Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona