Specyfikacja UMi Zero 2 już bez tajemnic

Z wcześniejszych informacji wynikało, że UMi Zero 2 będzie posiadał dużo pamięci RAM, wydajny procesor i świetny wyświetlacz. Teraz już wiemy, co producent miał na myśli wychwalając nadchodzącego smartfona.

UMi Zero 2 będzie oferował 5,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 2K (1440 x 2560 pikseli), co przekłada się na zagęszczenie pikseli na poziomie 565 ppi. Jednostką napędzającą system operacyjny Android będzie procesor MediaTek Helio X20 wraz z 4GB pamięci RAM. W smartfonie zagości również 64GB miejsca na pliki użytkownika.

Reklama

Umi Zero 2 2

W urządzeniu znajdziemy najnowsze złącze USB typu oraz podwójną soczewkę aparatu głównego. Niestety, zrezygnowano z drugiego wyświetlacza na rzecz skórzanej obudowy.

Wcześniejsze informacje sugerowały, że UMi Zero 2 będzie kosztował nie więcej niż 500 dolarów. Okazuje się, że cena będzie dużo niższa, a smartfona będziemy mogli kupić już za 299 dolarów. Biorąc pod uwagę świetną specyfikację, urządzenie może osiągnąć spory sukces. Czy tak będzie? Dowiemy się po premierze, która będzie miała miejsce w drugim kwartale 2016 roku.

Źródło: phonearena