Specyfikacja i zdjęcia Samsunga Galaxy On 5 oraz On 7 prawie oficjalnie | Tabletowo.pl

Specyfikacja i zdjęcia Samsunga Galaxy On 5 oraz On 7 prawie oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0

Nowe Samsungi Galaxy On 5 i On 7 zadebiutują za kilka dni. Potwierdził to przypadkowy wyciek na indyjskiej stronie producenta, gdzie na chwilę pojawiły się zdjęcia obu modeli i pełne informacje o nich.

Bardzo szybko odpowiedzialne za to osoby naprawiły swój błąd, lecz redakcja Phone Radar zdążyła wcześniej pobrać zdjęcia Galaxy On 5 oraz specyfikację obu smartfonów. Łatwo przewidzieć, że Galaxy On 7 będzie po prostu „większą wersją” mniejszego brata, więc nie powinniśmy się spodziewać znaczących różnic pomiędzy oboma modelami.

Jak widać powyżej, nie nastąpiła praktycznie żadna zmiana, jeśli chodzi o stylistykę smarfona. Już na podstawie pierwszego spojrzenia, po charakterystycznej bryle urządzenia oraz rozmieszczeniu przycisków pod ekranem oraz aparatu i lampy błyskowej z tyłu można rozpoznać, że jest to Samsung. Trochę szkoda, ale jest to wciąż niższa półka i producent nie stara się tak wyróżnić, jak w przypadku swoich high-endów.

Więcej aprobaty można wyrazić w stosunku do specyfikacji, która okazała się być nieco lepsza od tej, znanej z poprzednich przecieków. Jeśli chodzi o cechy wspólne dla obu modeli, należą do nich: rozdzielczość wyświetlacza HD (720×1280) oraz technologia Super AMOLED, czterordzeniowy procesor Exynos 3475 o taktowaniu 1,3 GHz (4 x Cortex A7), układ graficzny Mali-T720, 1,5 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD, kamerka na froncie 5 Mpix z przesłoną f/2.2, moduły łączności: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS/A-GPS, MicroUSB 2.0 oraz preinstalowany system operacyjny Android 5.1 Lollipop.

Różnice objawiają się natomiast w przekątnej wyświetlacza, matrycy aparatu głównego i pojemności (wymiennego) akumulatora. Dla Samsunga Galaxy On 5 wartości wyniosą odpowiednio: 5 cali, 8 Mpix (przesłona f/2.1) i 2 600 mAh, zaś dla Galaxy On 7 odpowiednio: 5,5 cala, 13 Mpix (przesłona f/2.1) i 3 000 mAh.

Chociaż specyfikacja obu modeli okazała się nieznacznie lepsza od znanej z poprzednich przecieków, to nadal jest ona tylko zadowalająca. Na pewno znajdą się ciekawsze alternatywy dla Galaxy On 5 i On 7.

Chętni, którzy chcą poznać bliżej oba modele, mogą zapoznać się z ich instrukcjami obsługi po angielsku, znajdującymi się na indyjskiej stronie producenta. W tym celu należy się udać pod ten (On 5) lub ten (On 7) adres.

Źródło: Phone Radar, SamMobile, Samsung India

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona