Jak powstrzymać się przed zakupem specjalnej edycji Nintendo Switch dla gry Pokemon Let’s Go? | Tabletowo.pl

Jak powstrzymać się przed zakupem specjalnej edycji Nintendo Switch dla gry Pokemon Let’s Go?

Dołącz do dyskusji 0

Choć gry Pokemon Let’s Go Eevee i Pikachu będą miały premierę dopiero za dwa miesiące, Nintendo już teraz buduje nastrój oczekiwania na nie. Musi też w jakiś sposób zachęcić tych ludzi, którzy nie mają jeszcze konsoli Switch do nabycia jej. Fani Pokemonów mogą się skusić na specjalną edycję Switcha, która pojawi się wraz z grami.

Switch w specjalnej wersji będzie miał kilka naklejek z sylwetkami Pikachu, Eevee i Pokeballi. Jego cechą charakterystyczną będą również Joy-Cony w odcieniach żółtego koloru.

Nintendo nie wyprodukowało dotąd zbyt wielu modyfikowanych wizualnie Switchy, dlatego w sieci pojawia się mnóstwo poradników, jak spersonalizować swoją konsolę, zmieniając na przykład kolory padów. Być może to nowy kierunek firmy, która będzie teraz zmuszona zachęcać do zakupu sprzętu nieco innymi sposobami niż dotychczas. Wszak Switch ma już półtora roku, a nie można wiecznie jechać na wózku z napisem: „nowa konsola”. Tematyczne obudowy mogłyby przynajmniej pod pewnymi względami odświeżyć jej wizerunek.

Zestaw specjalny będzie zawierał kopię gry Let’s Go Pikachu! lub Eevee! wraz z kontrolerem Poke Ball Plus, którego będzie można używać do łapania Pokemonów w grze oraz zabierać go na piesze wycieczki.

Przy okazji Nintendo pochwaliło się kilkoma nowymi funkcjami rozgrywki zapowiadanych gier – na przykład specjalnymi technikami podróżowania po mapie czy też unikalnymi ruchami naszych podopiecznych – Pikachu i Eevee.

Pakiet Pokemon Let’s Go Switch będzie można kupić 16 listopada za 399 dolarów. Trudno będzie oprzeć się pokusie…

Nintendo zarobi na tej grze podwójnie: dla Pokemon Let’s Go Pikachu! i Eeevee! ludzie będą kupować konsolę Switch

źródło: Slashgear

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona