Specjalna edycja dla graczy. Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Game Edition z kontrolerem - Tabletowo.pl

Specjalna edycja dla graczy. Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Game Edition z kontrolerem

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Specjalna edycja dla graczy. Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Game Edition z kontrolerem Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Fani tabletowych gier mogą szykować już oszczędności na limitowaną edycję Samsunga Galaxy Tab 3. W zestawie obok samego urządzenia znajdziemy również specjalny pad do obsługi gier.

Samsung Game Pad to bezprzewodowy kontroler zarówno dla smartfonów, jak i dla tabletów. Według informacji serwisu notebookitalia.it we Włoszech sprzęt sprzedawany jest za 80 euro (w przeliczeniu około 333 złotych). Kontroler można kupić osobno lub zakupić od razu limitowany zestaw Galaxy Tab 3 8.0 Game Edition z 8-calowym Galaxy Tab 3 w wersji WiFi, padem Game Pad i kablem HDMI.

Początkowo kontroler kompatybilny jest z 35 grami dostępnymi na Galaxy Taba. Dla przypomnienia warto dodać, że Galaxy Tab 3 sprzedawany w edycji Game Edition wyposażony jest w 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM. Cena nowego zestawu nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości. Wszystko okaże się wkrótce, bowiem tablet ma już niedługo trafić do sprzedaży.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona