Spada cena Asusa Transformer Prime. Koszt ze stacją: 2389 zł | Tabletowo.pl

Spada cena Asusa Transformer Prime. Koszt ze stacją: 2389 zł

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus transformer prime

Pod koniec grudnia ubiegłego roku do sprzedaży w Polsce został wprowadzony tablet Asus Transformer Prime, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać (a jeśli trzeba, zapraszam tutaj). Jego początkowa cena – wariancie 32GB WiFi (bez 3G) wraz ze stacją dokującą wynosiła 2699 złotych. Jeśli wciąż jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie tego modelu, ale czekaliście na jakąś znaczną obniżkę – mam dla Was dobrą wiadomość. Nadszedł czas, w sumie dość szybko, bo ledwie po czterech miesiącach od premiery, kiedy to cena Asusa Transformer Prime poszła w dół. Obecnie można go nabyć – w tej samej konfiguracji oczywiście – za 2389 złotych.

Asusa Transformer Prime w takiej cenie możecie kupić zarówno w sklepie X-KOM.pl, jak i Euro, natomiast w Komputroniku cena jest minimalnie wyższa (2399 złotych), ale zawiera w sobie Totalny Pakiet Bezpieczeństwa (więcej na jego temat tutaj). Dla porównania, Ceneo pokazuje najtańszy zestaw za 2598 złotych – różnica jest dość znaczna.

Z racji tego, że dość dawno nie pisaliśmy na temat urządzenia tajwańskiego koncernu, krótkie przypomnienie parametrów technicznych. Transformer Prime (TF201) pracuje w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, a na jego pokładzie znajdziemy: 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniową Tegrę 3, 1GB RAM, aparat o rozdzielczości 8 Mpix, kamerkę 1,2 Mpix, slot kart microSD, wyjście microHDMI, GPS, WiFi, Bluetooth oraz 32GB/64GB pamięci. Oczywiście stacja dokująca, oprócz klawiatury i touchpada, oferuje także dodatkowy akumulator pozwalający na przedłużenie pracy urządzenia, pełnowymiarowy slot kart SD oraz port USB.

Przy okazji krótkie wyjaśnienie… Przez ostatnie zawirowania (sesja, targi MWC 2012 w Barcelonie, premiera nowego iPada) nieco zaniedbałam stronę poświęconą konkretnie Asusowi Transformer Prime. W najbliższym czasie pojawi się jednak jeszcze kilka wpisów na jego temat plus oczywiście recenzja podsumowująca testy modelu.

Dzięki robson za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona