#SonyAktualizuje: wjeżdżają nowe paczki zabezpieczeń 16

#SonyAktualizuje: wjeżdżają nowe paczki zabezpieczeń

Sony od jakiegoś czasu mocno wzięło się za swoje smartfony. Efektem tych wszystkich działań jest między innymi szybka polityka aktualizacji, czyli coś, co jeszcze jakiś czas temu było przysłowiową piętą achillesową japońskiej firmy.

Mamy marzec, mamy więc świeżutkie paczki zabezpieczeń dla kilku urządzeń znajdujących się w portfolio producenta. Po raz kolejny Japończycy są jedną z firm, która wdraża nowe poprawki zabezpieczeń jako jedna z pierwszych. To bardzo dobry prognostyk dla dalszego rozwoju Sony w świecie smartfonów. Tego typu systematyczne działania utwierdzają mnie w przekonaniu, że mowa o nowym otwarciu to nie był tylko i wyłącznie czasowy zryw firmy.

A jakie urządzenia można zaktualizować? Póki co są to:  Xperia X,  Xperia X Performance, X Compact, oraz do niedawna flagowa Xperia XZ. Mam to szczęście, że jako miłośnik smartfonów korporacji mogłem przetestować każdy z nich, jeśli więc jesteście ciekawi, jak sprawuje się dany smartfon, już teraz zachęcam Was do kliknięcia w linki ;)

Nowa paczka zabezpieczeń została oznaczona jako 39.2.A.0.442 lub 34.2.A.0.333, w zależności od wersji urządzenia jaką dysponujecie. Aktualizacja oczywiście dostępna jest przez OTA i na dziś dzień nie wiadomo, aby wnosiła ona coś więcej aniżeli nowe łatki zabezpieczeń, które – mimo tego, że zazwyczaj niedoceniane – mogą jednak kiedyś okazać się być dla Was niezwykle cenne. Dlatego też warto zaktualizować swoje urządzenia.

źródło: XperiaBlog