Sony prawie zapomniało o tabletach. Jednak całkiem możliwe, że szykuje się jakiś ruch w temacie | Tabletowo.pl

Sony prawie zapomniało o tabletach. Jednak całkiem możliwe, że szykuje się jakiś ruch w temacie

Dołącz do dyskusji 0

Minęły już prawie trzy lata, odkąd Sony wypuściło na rynek swój ostatni tablet z Androidem. Xperia Z4 Tablet jest już starszym sprzętem i dotąd nie doczekał się następcy. Nadzieja jednak jest wciąż żywa, gdyż oto dotarły do nas informacje o nowych urządzeniach Sony z dużymi ekranami.

Trzy lata na rynku elektroniki użytkowej to prawie wieczność. Od czerwca 2015 roku, kiedy to mieliśmy ostatni raz testowy tablet Sony w redakcji, nie pojawiły się żadne przesłanki, które pozwalałyby sądzić, że Japończycy szykują się do odświeżenia tego segmentu.

Wygląda jednak na to, że Sony planuje zaprezentować jeszcze jakiś tablet, a gdybyśmy chcieli być bardziej dokładni – dwa. Skrupulatne przyjrzenie się kodowaniu aplikacji aparatu w Xperii XZ2 ujawniło szczegóły sugerujące, że wkrótce zobaczymy nowe tablety Sony z ekranami o przekątnej 8 cali i 10 cali.

W zakamarkach aplikacji tkwią nawet uproszczone grafiki tych tabletów, więc coś musi być na rzeczy. Urządzenia mają być podobno dostępne tego lata, początkowo jedynie w Japonii. Trudno powiedzieć coś więcej o tym, czy trafią również do Europy.

Dopóki nie pojawi się więcej informacji, trzeba traktować tę informację z przymrużeniem oka. Na pewno niektórzy z radością powitaliby w swych rękach kolejny tablet od Sony, pamiętając udaną konstrukcję, jaką była Xperia Z4 Tablet.

źródło: sumahoinfo.com przez PhoneArena, Sony (zdjęcie tytułowe)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona