Tego jeszcze nie grali – następny flagowiec Sony będzie miał czytnik linii papilarnych na pleckach | Tabletowo.pl

Tego jeszcze nie grali – następny flagowiec Sony będzie miał czytnik linii papilarnych na pleckach

Dołącz do dyskusji 0

Zawsze chwalę Japończyków za to, jak dobrze pilnują swoich tajemnic handlowych. Niestety, tym razem (prawdopodobnie) coś poszło nie po ich myśli, efektem czego możemy przedstawić Wam pierwsze zdjęcia kolejnego urządzenia firmowanego przez Sony.

Targi IFA w Berlinie zbliżają się wielkimi krokami. Branża się zbroi, a efekty tych zbrojeń będą coraz częściej wyciekać do szerszej publiki. Wizualizacje, fragmenty specyfikacji, samplowe zdjęcia to będzie teraz nasz chleb powszedni. I dobrze, bo pora wreszcie powoli kończyć tę wakacyjną stagnację. Dziś – dzięki Xperiablog, możemy zaprezentować Wam zdjęcia frontu i plecków, które najpewniej będą pracować na wizerunek Xperii XZ1.

Jak możecie zobaczyć, wizualnie telefon raczej nikogo nie wyrywa z kapci. Ot, stary, poczciwy OmniBallance z ledwie odrobinę węższymi bocznymi ramkami i charakterystyczną przestrzenią na górze i na dole. W kategoriach rewolucji – jak na Sony – należy natomiast rozpatrywać przeniesienie skanera linii papilarnych na tylną ścianę urządzenia. Przyznam szczerze, że była to jedna z ostatnich rzeczy, jakich spodziewałbym się po japońskim koncernie.

Ostatnim akordem zmian zdaje się być najnowsza, ósma wersja Androida, która napędza nowe urządzenia, które najpewniej poznamy podczas targów IFA. Swoją drogą, legenda głosi, że zobaczymy nie tylko odświeżonego flagowca, a także jego pełnoprawną wersję Compact, za którą tęskniło całkiem dużo osób. Mam nadzieję, że szczególnie ta plotka znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jak oceniacie „rewolucyjne” zmiany w designie? ;)

źródło: XperiaBlog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona