Sony Xperia Z4 zagościła w FCC

Prezentacja Sony Xperii Z4, jak wiadomo, zbliża się wielkimi krokami. Wiemy coraz więcej o jej specyfikacji, a już dziś smartfon zagościł na stronie Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Przyglądając się pierwszej grafice, a właściwie jej nagłówkowi, możemy przypuszczać, że Sony Xperia Z4 będzie miała zdejmowaną klapkę pokrywy baterii. Smartfon, jak możemy zobaczyć na drugim zdjęciu, otrzymał numer identyfikacyjny PY7-PM0850, a jego typ został oznaczony symbolem PM-0850-BV. Oprócz tego z etykiety możemy się dowiedzieć, że urządzenie będzie produkowane w Chinach. Oficjalnie wiadomo na dzień dzisiejszy tylko tyle.

Co wiemy już mniej oficjalnie o Sony Xperii Z4? Całkiem sporo! Wszystko wskazuje na to, że urządzenie zostanie wyposażone w 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 lub 1920 x 1080 pikseli. Za płynność najnowszego flagowca Sony odpowiadać będzie 64-bitowy, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810. Oprócz tego w smartfonie znajdziemy 3-gigabajtową pamięć RAM.

Na wyposażeniu Xperii Z4 znajdą się również 20,7-megapikselowy aparat główny, 5-megapikselowa matryca aparatu do „selfie” oraz bateria o pojemności 3400 mAh. Całość będzie działała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop.

Sony Xperia Z4 zostanie zaprezentowana już na początku marca podczas targów MWC 2015. Podczas nich okaże się, czy powyższa specyfikacja okaże się prawdziwa.