Sony Xperia Z4 gości w GFXBench | Tabletowo.pl

Sony Xperia Z4 gości w GFXBench

Dołącz do dyskusji 0

Wciąż nie mamy pewności jak długo Sony każe nam czekać na premierę tegorocznego flagowca. Jedni twierdzą, ze premiera Xperii Z4 będzie miała miejsce dopiero we wrześniu podczas targów IFA 2015, inni – że już w kwietniu. O ile jednak data premiery urządzenia wciąż pozostaje dla nas tajemnicą, tak do sieci sukcesywnie trafiają kolejne informacje na temat jego specyfikacji.

Dziś w internecie, za sprawą popularnego benchmarku GFXBench, znalazły się parametry techniczne produktu o nazwie kodowej Sony E6553, który utożsamiany jest z Sony Xperia Z4. Informacje, które się w nim znalazły, poniekąd potwierdzają wcześniejsze spekulacje na temat komponentów smartfona.

I tak, według najnowszych wieści Xperia Z4 ma oferować 5,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810 z Adreno 430 i wsparciem ze strony 3GB pamięci operacyjnej RAM. Do dyspozycji użytkownika ma być 32GB pamięci wewnętrznej, natomiast sytemem operacyjnym ma być Android Lollipop w wersji 5.0.2 (na ten moment, być może w momencie premiery będzie nim 5.1). Smartfon ma posiadać aparat 20 Mpix i kamerę 5 Mpix.

Więcej na temat urządzenia powinniśmy się dowiedzieć wkrótce. Wciąż jednak nie mamy pewności kiedy konkretnie…

Sony-Xperia-Z4-benchmark-gfxbench

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona