Sony Xperia Z4 będzie dostępna również w wersji dual SIM

Kilka dni temu informowałem, że najnowszy flagowiec z logo Sony na obudowie zagościł na stronie Federalnej Komisji Łączności (FCC). Dziś w tym samym miejscu pojawiła się Xperia Z4 w wersji dual SIM.

Sony Xperia Z4 dual SIM nie będzie się w specyfikacji różniła niczym, poza podwójnym slotem na karty SIM. Moim zdaniem decyzja japońskiego producenta o stworzeniu takiej wersji smartfona jest jak najbardziej słuszna. Trzeba przyznać, że mało jest dobrych, high-endowych urządzeń, które mogą poszczycić się obsługą dwóch kart SIM jednocześnie.

sony xperia z4 dual SIM

Z wcześniejszych, nieoficjalnych informacji wynika, że Sony Xperia Z4 zostanie wyposażona w 5,2-calowy wyświetlacz Full HD lub Quad HD, a jego sercem zostanie ośmiordzeniowy Snapdragon 810 w towarzystwie 3-gigabajtowej pamięci RAM. Poza tym w urządzeniu znajdziemy prawdopodobnie aparaty o matrycach 20,7 Mpix oraz 5 Mpix, akumulator o pojemności 3400 mAh oraz Androida 5.0 Lollipop.

Sony Xperia Z4 wraz z wersją dual SIM ujrzą światło dzienne najprawdopodobniej podczas targów Mobile World Congress (MWC) 2015 w Barcelonie na początku marca.