Sony Xperia Z4 będzie całkowicie zmieniona? To całkiem możliwe! | Tabletowo.pl

Sony Xperia Z4 będzie całkowicie zmieniona? To całkiem możliwe!

Dołącz do dyskusji 0

Dotychczas wszystkie flagowe modele z logo Sony na obudowie niemal tak samo wyglądały. Wiele osób komentowało kolejne premiery, że producent cały czas prezentuje „odgrzewane kotlety”. Ok, nie oszukujmy się, w wyglądzie od Sony Xperia Z do Sony Xperia Z3 nie zmieniło się zbyt wiele. Jeśli wierzyć dzisiejszym przeciekom to nadchodzący flagowiec będzie (w końcu) prawdziwie rewolucyjny!

W sieci pojawiły się grafiki, które rzekomo przedstawiają Sony Xperia Z4. Jak można zauważyć, wygląd smartfona zostanie całkowicie zmieniony. Bryła stanie się bardziej kanciasta, ramki zostaną zmniejszone, a charakterystyczny okrągły przycisk zostanie zastąpiony prostokątnym klawiszem. Jest to bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę to, że najnowszy flagowiec japońskiego koncernu właśnie w tym przycisku będzie posiadał czytnik linii papilarnych, co może wymagać nieco więcej miejsca.

Sony może również zaskoczyć w kwestii materiałów, które zostaną użyte do produkcji Xperia Z4. Bardzo możliwe, że model ten zostanie wykonany w całości z metalu (oprócz, rzecz jasna, wyświetlacza). Moim zdaniem byłby to świetny krok, ponieważ szklany tył nie dość, że bardzo łatwo można dostrzec na nim odciski palców, to jeszcze szybko zbiera rysy.

Dodatkowo w Sony Xperia Z4 prawdopodobnie znajdziemy ekran pokryty szkłem 2,5D, a cała nakładka systemowa przejdzie całkowitą metamorfozę.

Warto dodać, że zdjęcia przedstawiają prawdopodobnie wczesną koncepcję urządzenia i w finalnej wersji Xperia Z4 może się nieco różnić. Oczywiście tylko w wypadku, gdy okaże się, że powyższe informacje są prawdziwe. Osobiście bardzo podoba mi się taki wygląd i ilość zmian w kolejnym flagowcu. W końcu byłby to jakiś mocniejszy powiew świeżości…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona