Sony Xperia Z3X ze Snapdragonem 810? - Tabletowo.pl

Sony Xperia Z3X ze Snapdragonem 810?

Sony Xperia Z3X może być uznawana na następcę Xperii Z Ultra. Tytułowy phablet będzie wyróżniać się kilkoma aspektami. Warto spojrzeć na specyfikację. 

Dzięki AnTuTu wiemy, że Z3X może zadebiutować na rynku z procesorem Snapdragon 810, który jest oczywiście 64-bitowy. Układ charakteryzuje się czterema rdzeniami Cortex-A57 i czterema Cortex-A53. Za grafikę odpowiedzialny jest Adreno 430. To co najbardziej może zaskoczyć w specyfikacji, to aż 4 GB pamięci RAM.

Wyświetlacz ma mieć przekątną 6,2 cala i rozdzielczość 1600 x 2560 pikseli. Najnowsze doniesienia mówią, że na wyposażeniu Z3X będzie też świetny aparat. Mowa tu o 2/3″ sensorze, który – co ciekawe – jest ponoć zakrzywiony. Obiektyw ma jasność f/1,2, a matryca rozdzielczość 22,1 Mpix.

Wzmianka o Snapdragon 810 może dać pewien podgląd na ewentualną datę premiery. Układ Amerykanów ma debiutować w pierwszej połowie 2015 roku. Tak więc Xperia Z3X mogłaby pojawić się najwcześniej w drugiej połowie przyszłego roku.

Tabletowo.pl Sony Xperia Z3X ze Snapdragonem 810? Plotki / Przecieki Smartfony Sony

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona