Sony Xperia Z3 Tablet Compact w Polsce jeszcze w tym miesiącu

Niesamowicie lekki (jak na 8-calowy tablet), jeden z cieńszych na rynku (grubszy tylko o 0,4 mm od najcieńszego Della Venue 8 700), odporny na zachlapania i kurz, a zaprezentowany podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Jeszcze nie wiecie, o jakim produkcie mowa? Na jego plecach logo japońskiego koncernu, a „pod maską” aparat Exmor RS. Teraz już chyba wszystko jasne? Dla zainteresowanym wejściem w posiadanie tabletu, o którym mowa, czyli Sony Xperia Z3 Tablet Compact, mam dobrą wiadomość – jego sprzedaż ruszy jeszcze w tym miesiącu.

Urządzenie od jakiegoś czasu dostępne jest w ofercie przedsprzedażowej, aczkolwiek konkretna data jego premiery na polskim rynku nigdy nie została skonkretyzowana. Dziś już wiemy, że „przełom miesięcy: był idealnym określeniem dostępności tabletu w Polsce – Xperia Z3 Tablet Compact trafi bowiem do pierwszych właścicieli ostatniego lub przedostatniego dnia października.

O ile jednak oficjalny sklep Sony milczy odnośnie daty polskiej premiery modelu, tak na przykład w X-KOM pojawiła się adnotacja, że wysyłka zamówionych w przedsprzedaży Xperia Z3 Tablet Compact rozpocznie się 30 października.

Ceny tabletu nie są tajemnicą już od dłuższego czasu, więc jedynie gwoli przypomnienia:

  • 16GB WiFi: 1599 złotych
  • 16GB LTE: 1999 złotych
  • 32GB WiFi: 1799 złotych

Zainteresowanych parametrami technicznymi 8-calowego Sony Xperia Z3 Tablet Compact znajdziecie w poprzednim wpisie na jego temat.