Tak wygląda Sony Xperia XZ3. Podobno. Chociaż coś tutaj nie pasuje

Tydzień temu poznaliśmy pełną specyfikację Sony Xperii XZ3. Dziś natomiast możemy obejrzeć smartfon na zdjęciach niemal w pełnej krasie. Czy więc Sony może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Niewykluczone, że tak, bowiem fotografie wzbudzają trochę wątpliwości, co do wiarygodności tego, co przedstawiają.

Wydaje mi się to zbyt piękne, żeby było prawdziwe, bowiem premiery Sony Xperii XZ3 spodziewamy się dopiero na targach IFA 2018, które rozpoczynają się 31 sierpnia (i kończą 5 września 2018 roku), czyli za ponad jedenaście tygodni. To naprawdę kupa czasu i byłoby to bardzo zaskakujące, że z takim wyprzedzeniem znamy zarówno specyfikację, jak i design nadchodzącej nowości.

Reklama

Wszyscy jednak trąbią, że na poniższych zdjęciach widoczna jest Xperia XZ3. Mimo to, ja osobiście jakoś niespecjalnie jestem do tego przekonany. Bo o ile przód wygląda całkiem wiarygodnie, tak sam tył już… nieszczególnie. Nie jestem bowiem przekonany, że Sony mogłoby zastosować właśnie tak wyglądający podwójny aparat główny – w Xperii XZ2 Premium rozwiązano to zupełnie inaczej, bardziej elegancko, schludnie, po prostu ładniej.

Żeby tego było mało, czytnik linii papilarnych znajduje się – na moje oko – zdecydowanie za blisko drugiego z obiektywów. Oczywiście nikt nie broni Sony zaprojektować go właśnie w tym miejscu, lecz mimo wszystko jakoś nieszczególnie jestem w stanie to uwierzyć, analizując dotychczasowy design smartfonów Japończyków.

Koniec końców uważam, że na powyższych zdjęciach widnieje dość nieudolnie przerobiona w programie do edycji fotografii Sony Xperia XZ2. Osobiście spodziewam się raczej czegoś podobnego do Xperii XZ2 Premium, gdyż nie sądzę, że producent – znając jego zwyczaje – pójdzie w inną stronę.

A Wy jak uważacie? Myślicie, że Sony może nas zaskoczyć i zaprojektować tył Xperii XZ3 w widoczny powyżej sposób?

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/06/07/sony-xperia-xz3-rzekoma-specyfikacja/

*Na grafice tytułowej Sony Xperia XZ2 (pod linkiem znajdziecie jej recenzję, przygotowaną przez Kasię)

Źródło: Sumahoinfo przez Phone Arena