Sony zadowolone z wyników przedsprzedaży Xperii XZ2 w Polsce. Smartfon trafia do sklepów i operatorów | Tabletowo.pl

Sony zadowolone z wyników przedsprzedaży Xperii XZ2 w Polsce. Smartfon trafia do sklepów i operatorów

Dołącz do dyskusji 0

Przedsprzedaż nowego flagowego smartfona Sony dobiegła końca, i według polskiego przedstawicielstwa firmy, jej efekty przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Najwyraźniej znalazło się wielu chętnych na Xperię XZ2 w zestawie z PlayStation 4.

Akcja sprzedażowa Sony Xperii XZ2, oferowanej w pakiecie z konsolą Sony, cieszyła się znacznie lepszym odbiorem niż zeszłoroczna przedsprzedaż Xperii XZ Premium. W tym roku po nowy smartfon Japończyków sięgnęło aż trzy razy więcej klientów. Jak czytamy w informacji rozsyłanej mediom,

„Pomysł, by sprzedawać najbardziej rozrywkowy smartfon świata razem z konsolą PlayStation i trzema grami był strzałem w dziesiątkę – jeszcze nigdy nie było takiego zainteresowania ofertą”.

Skoro nabywanie elektroniki w pakietach tak podoba się ludziom, to należy spodziewać się, że w przyszłym roku z okazji premiery kolejnego flagowego smartfona, też czeka nas niezgorsza okazja.

Dziś zaś rusza sprzedaż Xperii XZ2 w sieciach operatorskich Play, Plus i T-Mobile oraz na rynku otwartym – w sieciach handlowych, w tym również w salonach Sony Centre. Od 10 kwietnia smartfon pojawi się także w sieci Orange. Cena wynosi 3599 złotych. Do sprzedaży wchodzi również Xperia XZ2 Compact, oferowana za 2599 złotych.

Sony przy okazji wznawia dedykowany najnowszemu flagowcowi Sony unikatowy program Fantester, w którym smartfony Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact testować będą najbardziej aktywni i kreatywni fani marki (hej, Krzysztof, rycerzu Sony – coś dla Ciebie! ;).

Samsung też ostatnio chwalił się, że przedsprzedaż Galaxy S9 i S9+ w Polsce poszła znakomicie. Ciekawe, że ani Sony, ani Samsung nie podają twardych liczb, a jedynie odnoszą się do wyników sprzed roku. Chętnie byśmy je poznali, ot tak, z czystej ciekawości.

źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona