Oferta przedsprzedażowa Sony może być najlepszą w historii. W zestawie z Xperią XZ2… PlayStation 4 Slim! | Tabletowo.pl

Oferta przedsprzedażowa Sony może być najlepszą w historii. W zestawie z Xperią XZ2… PlayStation 4 Slim!

Dołącz do dyskusji 0

Przedsprzedaż Xperii XZ2 oficjalnie wystartuje w Polsce w najbliższy poniedziałek, 12 marca. Mówiło się, że gratis, jaki otrzymają klienci, którzy zamówią ten smartfon w pre-orderze, może być wyjątkowy, ale zapewne nikt się nie spodziewał, że Japończycy dorzucą konsolę PlayStation 4 Slim!

Sony jest bardzo hojne, jeśli chodzi o gratisy, dodawane do zamówionych w przedsprzedaży smartfonów. Do Xperii XZ Premium producent dorzucał słuchawki bezprzewodowe MDR-100ABN, których cena w sklepach wynosiła na tamten czas od 1199 do 1299 złotych. W przypadku Xperii XZ2 klienci mogą podobno liczyć na jeszcze cenniejszy prezent.

Według nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł serwis gsmManiaK, w przedsprzedaży do Xperii XZ2 dodawana będzie konsola PlayStation 4 Slim 500 GB wraz z trzema grami PlayLink. W zależności od sklepu, taki zestaw kosztuje od 1270 do nawet 1399 złotych! Fakt, to podobna wartość, jak w przypadku dorzucanych do Xperii XZ Premium słuchawek bezprzewodowych MDR-100ABN, lecz konsola to zdecydowanie bardziej praktyczny prezent. A tym, którym się ona nie przyda, o wiele łatwiej będzie ją sprzedać i tym samym odzyskać część zainwestowanych w najnowszego high-enda Sony pieniędzy.

I chociaż nadal nie znamy polskiej ceny Xperii XZ2, to wiemy już, że smartfon w Niemczech kosztuje 799 euro. Według moich szacunków, w naszym kraju zakup tego modelu najpewniej będzie się wiązał z wydatkiem rzędu 3399-3499 złotych. To prawdopodobny scenariusz, ponieważ cenę Xperii XZ Premium ustalono na 749 euro, a u nas na 3199 złotych.

Polecamy również:

Sony Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact – nowy design, bezprzewodowe ładowanie i Super Slow Motion w Full HD!

Źródło: gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona