Za wyjątkowość trzeba zapłacić – Sony Xperia XZ2 Premium w limitowanej serii w Polsce. Cena? Lepiej usiądźcie

Sony Xperia XZ2 Premium to smartfon, który prawdopodobnie jest Wam znany już od jakichś trzech miesięcy. W połowie kwietnia miała miejsce dosyć niespodziewana premiera, przy okazji której dowiedzieliśmy się, iż smartfon trafi do sprzedaży latem tego roku. Na szczęście na liście krajów, do których producent wprowadza ten model, pojawiła się Polska. Wiemy również, ile Sony policzyło sobie za Xperię XZ2 Premium. Spoiler: niemało!

Jeżeli nie jesteście zapoznani ze specyfikacją Sony Xperii XZ2 Premium, to odsyłam Was do artykułu, który przygotował dla Was Grzesiek w dniu premiery smartfona – traficie na niego poprzez kliknięcie w poniższy baner.

Reklama

https://www.tabletowo.pl/2018/04/16/premiera-sony-xperia-xz2-premium-specyfikacja-cena-dostepnosc-kiedy-w-sprzedazy/

Ale dlaczego w ogóle zacząłem od tego, że Polska na szczęście znalazła się na liście krajów, do których trafi ten model? Dlatego, że nie tylko premiera była niespodziewana – nie spodziewaliśmy się również tego, że Xperia XZ2 Premium zawita do kraju nad Wisłą. Mam nadzieję, że ucieszony jest nie tylko Krzysiek Swoboda, nasz redakcyjny fan Sony ;)

Jednak z tą dostępnością wcale nie będzie tak łatwo, jak moglibyśmy sobie wymarzyć. Xperia XZ2 Premium będzie dostępna tylko w limitowanej serii, która pojawi się wyłącznie w salonach Sony Centre oraz… u fioletowych, tj. w sieci Play. Sam producent z uporem maniaka podkreśla, że model ten w naszym kraju jest ekskluzywny. Ile trzeba za niego zapłacić? Aż 3999 złotych.

„Tanio skóry nie sprzedam!’

Zgodnie z tytułem, za wyjątkowość trzeba płacić. Na szczęście producent postanowił, że przy okazji dorzuci coś od siebie – zakup Sony Xperii XZ2 Premium wiąże się z możliwością korzystania z VIP Service Sony Mobile, czy też – jak kto woli – Xperia Care. Dodatkowo, pierwszych trzydziestu nabywców będzie mogło jesienią tego roku uczestniczyć w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Marka Arcimowicza, fotoreportera National Geographic Poland. Żeby osuszyć łzy tych, którzy się nie załapali – każdy otrzyma wraz ze smartfonem filmowy zestaw porad i wskazówek fotografa odnośnie tego, jak cykać niezwykłe fotki.

Smartfon dostępny będzie dopiero pod koniec sierpnia, jednak już dzisiaj w salonach Sony Centre ruszyły zapisy na Xperię XZ2 Premium. Jeśli macie więc chrapkę na tego flagowca, to koniecznie się tam wybierzcie – producent postanowił nie dzielić się z nami informacją, co do liczby dostępnych egzemplarzy ;)

źródło: informacja prasowa Sony Mobile