Sony Xperia XZ2 Compact (fot. Sony)

Sony Xperia XZ2 Compact bez przedsprzedaży – w sklepach od 6 kwietnia. Znamy cenę!

Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż Xperii XZ2 i od razu pojawiły się pytania, kiedy do sprzedaży trafi Xperia XZ2 Compact. Sony poinformowało, że stanie się to 6 kwietnia, aczkolwiek w przypadku tego modelu producent nie przewidział pre-orderu.

Przypomnijmy, że przedsprzedaż Xperii XZ2 potrwa od dziś, tj. 12 marca 2018 roku, do 6 kwietnia 2018 roku włącznie. Mowa tu jednak o sklepach z elektroniką, ponieważ u operatorów pre-order tego modelu rozpocznie się 16 marca 2018 roku i zakończy 6 kwietnia 2018 roku. Zamawiający otrzymają w prezencie konsolę PlayStation 4 Slim 500 GB z trzema grami PlayLink, aczkolwiek trzeba tutaj zaznaczyć, że liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona, więc może się zdarzyć, że dla kogoś nie wystarczy (dlatego należy szybko się decydować na zakup).

Jeśli zaś chodzi o Xperię XZ2 Compact, to ten model trafi do sprzedaży 6 kwietnia 2018 roku. Jak podaje Sony, smartfon dostępny będzie tylko w wybranych sieciach, lecz nie doprecyzowano, w których sklepach i u których operatorów dokładnie. Zdradzono natomiast, że cenę urządzenia ustalono na 2599 złotych. Wiadomo też, że zestawie sprzedażowym dołączona zostanie „mocna” ładowarka UCH20, przejściówka USBC EC260 (umożliwiającą ładowanie akumulatora i jednoczesne słuchanie muzyki) oraz słuchawki MH750.

Warto jednak odnotować, że w przypadku Xperii XZ2 Compact Sony nie planuje akcji przedsprzedażowej. To oznacza, że do smartfona nie będzie dorzucana konsola PlayStation 4, jak w przypadku pre-orderu Xperii XZ2. Można to jednak zrozumieć, wszakże pomiędzy tymi modelami jest aż 1000 złotych różnicy.

Zainteresowanych specyfikacją Xperii XZ2 Compact odsyłam do >tego artykułu<, z kolei w >tym artykule< znajdziecie porównanie parametrów Xperii XZ2, Xperii XZ1, Xperii XZ2 Compact i Xperii XZ1 Compact.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/12/przedsprzedaz-sony-xperia-xz2-playstation-4-slim-500-gb-trzy-gry-playlink-specyfikacja-cena-gdzie-kupic/

Źródło: informacja prasowa