Sony obniżyło ceny Xperii XZ1 i Xperii XZ Premium 18

Sony obniżyło ceny Xperii XZ1 i Xperii XZ Premium

Czas zwykle działa na niekorzyść urządzeń – wraz z jego upływem stają się one bowiem coraz mniej konkurencyjne i tym samym atrakcyjne z punktu widzenia klienta. Z drugiej strony, im dalej od premiery, tym są tańsze, a niższa cena może skutecznie zachęcić do zakupu takiego sprzętu. Osoby, szukające nowego – aczkolwiek niekoniecznie najnowszego – smartfona zapewne zainteresuje informacja, że Sony obniżyło ceny Xperii XZ1 i Xperii XZ Premium.

Do tej pory sugerowana cena Xperii XZ1 wynosiła 2899 złotych, natomiast Xperii XZ Premium 3199 złotych. Fakt, niektóre sklepy sprzedawały ww. smartfony taniej, ale nie wszystkie.  W obu przypadkach Sony zdecydowało się na obniżkę w wysokości 200 złotych. Dzięki temu za Xperię XZ1 klienci zapłacą 2699 złotych, a za Xperię XZ Premium 2999 złotych.

To jednak nie jedyna niespodzianka, jaką przygotowało Sony. Do 23 grudnia włącznie, każdy klient, który kupi Xperię XZ1, Xperię XZ1 Compact lub Xperię XZ Premium, może liczyć na prezent w postaci głośnika bezprzewodowego SRS-XB3. Jego wartość wynosi aż 599 złotych. Dostępne są kolory czarny i niebieski. W promocji biorą udział zarówno egzemplarze, kupione u operatorów, jak i w sklepach z elektroniką (pełna lista w podlinkowanym poniżej regulaminie – warto się z nią zapoznać).

Sony obniżyło ceny Xperii XZ1 i Xperii XZ Premium 19
fot. Sony

Sony wraz ze sklepami RTV Euro AGD i Media Expert przygotowało jeszcze jedną ofertę – w ich sklepach internetowych znajdują się zestawy, w skład których wchodzą Xperia XZ1 i słuchawki bezprzewodowe MDR-ZX770BNB. Standardowo te ostatnie kosztują – w zależności od miejsca zakupu – 399-499 złotych. Zestawy dostępne są też w wybranych sklepach stacjonarnych sieci RTV Euro AGD.

Regulamin Akcji Sprzedaży Premiowej „Sony Xperia- zachwyć się muzyką”

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/11/15/porownanie-sony-xperia-xz1-sony-xperia-xz-premium/

Źródło: informacja prasowa