Sony Xperia XZ2 Premium trafiła do przedsprzedaży. Prezent? Usługa VIP Service i warsztaty fotograficzne | Tabletowo.pl

Sony Xperia XZ2 Premium trafiła do przedsprzedaży. Prezent? Usługa VIP Service i warsztaty fotograficzne

Dołącz do dyskusji 0

W sklepie internetowym i w salonach Sony Centre 13 sierpnia rusza przedsprzedaż Xperii XZ2 Premium w limitowanej serii. Za trzy dni ruszy przedsprzedaż w sieci Play. Jak to bywa przy tego typu okazjach, producent przygotował swego rodzaju gratisy. Tym razem do smartfona nie zostanie dołączona konsola Play Station, a będziemy mogli skorzystać z usługi rozszerzającej pakiet gwarancyjny oraz trafić na warsztaty z fotografii, prowadzone przez Marka Arcimowicza.

O Xperii XZ2 Premium pisaliśmy już niejednokrotnie – również w kontekście jej ceny. 3999 złotych to niemało, ale z drugiej strony inni producenci przyzwyczaili nas do tego, że ceny topowych telefonów na sam początek sięgają lub nawet przekraczają 4 tys. złotych. Sony nie jest więc pod tym względem żadnym wyjątkiem, a specyfikacja to naprawdę najwyższa półka.

Sony niejednokrotnie podkreśla znakomite możliwości fotograficzne swojego najmocniejszego modelu. W trybie fotografowania aparat potrafi dobrać czułość na poziomie ISO 51200 i ISO 12800 przy tworzeniu filmów, co powinno przełożyć się na znacznie lepsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia i po zachodzie słońca.

Producent chwali się też zastosowaniem systemu podwójnych czujników Motion Eye™ Dual, pomagającym dokładnie odwzorowywać barwy. Do tego dodajmy możliwość nagrywania wideo w 4K HDR i zyskujemy kieszonkowy kombajn fotograficzno-filmowy. Później, na ekranie 5,8 cala można podziwiać owoce swojej pracy.

Benefity przedsprzedaży: VIP Service i warsztaty fotograficzne

Pierwszym z bonusów jest usługa VIP Service, czyli przyśpieszony czas naprawy 72 godziny i możliwość bezpłatnego wypożyczenia telefonu zastępczego. Zawiera ona w sobie również serwis door-to-door, czyli bezpłatny odbiór i odesłanie smartfonu Xperia XZ2 Premium. W sytuacjach ekstremalnych to całkiem praktyczna pomoc.

Drugim niecodziennym prezentem są warsztaty fotografii mobilnej, które Sony organizuje specjalnie dla posiadaczy smartfonów Xperia XZ2 Premium. Poprowadzi je znany fotograf Marek Arcimowicz, specjalista od fotografii podróżniczej i jednocześnie reporter National Geoographic.

Warsztaty odbędą się w sobotę 6 października w studio Bajka w Warszawie przy ul. Rydygiera 8, lok. 20B. Początek o godzinie 10.00, liczba miejsc jest ograniczona – może w nich wziąć udział 30 osób, które jako pierwsze dokonają rejestracji w formularzu na stronie warsztatyxperia.pl do dnia 3 października 2018 roku. O wzięciu udziału w warsztatach fotograficznych decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rejestracyjny będzie udostępniony od 31 sierpnia.

Wszystkim posiadaczom Xperii XZ2 Premium, którzy nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniu warsztatowym pod okiem Marka Arcimowicza, Sony udostępni poprzez aplikację Xperia Lounge link do nagrania szkoleniowego. Będzie on dostępny od 15 października.

Zwłaszcza ten drugi bonus do telefonu to bardzo ciekawa sprawa. Nabyć wraz ze smartfonem „bilet” na specjalne spotkanie poświęcone fotografii mobilnej? Osobiście bardzo szanuję ten pomysł Sony.

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona