Sony Xperia XZ Premium

Oficjalna przedsprzedaż Sony Xperii XZ Premium już ruszyła

Przedsprzedaż Xperii XZ Premium miała ruszyć oficjalnie dopiero w poniedziałek, 8 maja. Tymczasem wygląda na to, że Sony nie mogło się doczekać, aby dać zainteresowanym możliwość zamówienia jego flagowca. Mogą to bowiem zrobić już teraz, nie muszą czekać do jutra.

Xperię XZ Premium można zamówić w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Sony na Allegro (linki do ofert w źródle). Cena, zgodnie z zapowiedziami, wynosi 3199 złotych. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: chrome (srebrna) i black (czarna). Bronze Pink, czyli taka różowo-brzoskwiniowo-miedziana (???) natomiast nie. Na pewno jednak, prędzej czy później, pojawi się na rynku (a może nawet dołączy do pozostałej dwójki już jutro, w momencie „oficjalnego” startu pre-orderu).

Sony Xperia XZ Premium

Aby zachęcić klientów do zamówienia Xperii XZ Premium w przedsprzedaży, Sony dorzuca w prezencie swoje słuchawki bezprzewodowe MDR-100ABN, których cena w sklepach wynosi od 1199 do 1299 złotych. Podobno jednak ich ilość jest ograniczona, więc możliwe, że trzeba się pospieszyć, aby je dostać – w myśl zasady kto pierwszy, ten lepszy.

Wszyscy klienci otrzymają natomiast pakiet VIP Service, czyli serwis door-to-door, który polega na tym, że wszystkie formalności, związane z naprawą, załatwiamy przez internet/telefon – uszkodzony sprzęt zostanie od nas odebrany z domu (lub innego, wskazanego miejsca), a naprawiony dostarczony wprost do naszych rąk. Do tego producent zapewnia, że usterka będzie usunięta w maksymalnie 72 godziny (3 dni robocze), a użytkownik na ten czas dostanie – zupełnie za darmo – telefon zastępczy.

Wszystkiego na temat Xperii XZ Premium, łącznie z pełną specyfikacją, dowiecie się z tego artykułu.

Dzięki Mateusz za cynka!

Źródło: Allegro, Allegro