Sony Xperia XZ Premium trafi do przedsprzedaży 8 maja. Cena? 3199 zł | Tabletowo.pl

Sony Xperia XZ Premium trafi do przedsprzedaży 8 maja. Cena? 3199 zł

Dołącz do dyskusji 0

Na Sony XZ Premium czeka wielu fanów marki. Kolejni zainteresowani są tym, jak będzie sprawował się szumnie zapowiadany tryb Super slow motion, który umożliwia nagrywanie filmów w zwolnionym tempie, z prędkością 960 klatek na sekundę. Jeszcze inni są po prostu ciekawi, jak nowy flagowiec Sony wypadnie na tle, dość silnej w tym roku, konkurencji.

Data rozpoczęcia sprzedaży została już ujawniona. Przedsprzedaż ruszy 8 maja, a więc wcześniej, niż sugerowały to niektóre plotki. Sony od razu poinformowało, w jakiej cenie będzie można zamówić ich nowego flagowca. Za XZ Premium trzeba będzie wydać 3199 zł.

Sony zapowiada, że w dniu rozpoczęcia sprzedaży, podzieli się z nami również jakąś tajemniczą niespodzianką, która będzie „bombowa jak prawdziwie wiosenna bomba witaminowo-energetyczna”. Na to akurat trzeba będzie poczekać. Dla wielu jednak najważniejsze zostało już powiedziane – podano datę rozpoczęcia sprzedaży oraz oficjalną cenę.

Od XZ Premium oczekujemy przede wszystkim świetnych możliwości fotograficznych. 19–megapikselowa matryca, jasny obiektyw G Lens czy funkcja „Predictive Capture”, która automatycznie rozpoczyna zapisywanie obrazu, gdy tylko wykryje ruch (jeszcze przed naciśnięciem przycisk migawki aparatu) oraz tryb Super slow motion – to wszystko brzmi naprawdę obiecująco.

Dodajmy do tego 5,5-calowy wyświetlacz z technologią 4K HDR oraz dźwięk High Resolution Audio i już wiadomo, że mamy solidnego kandydata do miana jednego z najlepszych smartfonów tego roku. Pod pewnymi względami może nas rzeczywiście zaskoczyć. Więcej informacji możecie znaleźć na specjalnej stronie poświęconej przedsprzedaży.

źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona