Sony Xperia Tablet Z3 Compact z 8-calowym ekranem na IFA 2014? - Tabletowo.pl

Sony Xperia Tablet Z3 Compact z 8-calowym ekranem na IFA 2014?

Dołącz do dyskusji 0

Czekacie na mniejszy niż 10,1-calowy tablet od Sony? Wiele wskazuje na to, że już na IFA 2014 poznamy 8-calowe urządzenie od japońskiej firmy. Tym bardziej, że nie są to pierwsze spekulacje na ten temat.

Tabletowa strategia Sony w ostatnim czasie wydaje się dość jasna: jeden 10,1-calowy sprzęt na rok, prezentowany podczas MWC w Barcelonie. I nic więcej. Wiele jednak wskazuje na to, że szefostwo japońskiego koncernu doszło do tego samego wniosku, co klienci, którzy twierdzą, że warto dać konsumentom wybór różnych przekątnych – choćby nawet bardzo ograniczony do dwóch różnych. Wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że klient sięgnie po produkt danej marki. A że Sony w ofercie ma tylko dziesięć cali, przyciągnięcie uwagi klientów zainteresowanych mniejszymi urządzeniami, graniczy z cudem. Wkrótce jednak powinno się to zmienić.

Nie od dziś w sieci pojawiają się plotki mówiące o tym, że w najbliższym czasie Sony zamierza zaprezentować tablet z ekranem o przekątnej 8″. Im bliżej targów IFA 2014 w Berlinie, tym te spekulacje przybierają na sile.

Tym razem w sieci pojawiły się informacje dotyczące urządzenia o nazwie Sony Xperia Tablet Z3 Compact. Sprzęt, podobnie jak pozostałe tablety Sony, ma być odporny na zachlapania i, jak już wspomniałam, posiadać wyświetlacz o przekątnej 8″, którego rozdzielczość nie jest znana. Jeśli jednak Sony chce powalczyć wśród high-endowych produktów konkurencji, jak Samsung Galaxy Tab S 8.4 lub Pro 8.4 czy Apple iPad mini z Retiną, musi zaoferować co najmniej Full HD.

Wszystko jednak stanie się jasne już 3 września, kiedy to będzie miała miejsce konferencja prasowa Sony na targach IFA 2014. A jeśli uda mi się przeteleportować z jednej konferencji, na drugą, będę na niej obecna, by zdać Wam relację bezpośrednio stamtąd.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona