Sony Xperia Tablet Z z aktualizacją oprogramowania: dłuższy czas pracy i poprawa wydajności - Tabletowo.pl

Sony Xperia Tablet Z z aktualizacją oprogramowania: dłuższy czas pracy i poprawa wydajności

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Sony Xperia Tablet Z z aktualizacją oprogramowania: dłuższy czas pracy i poprawa wydajności Aktualizacje Nowości Sony

Sony Xperia Tablet Z jest urządzeniem, które debiutowało na rynku z Androidem Jelly Bean na pokładzie. W momencie sprzedaży była to wersja oznaczona numerkiem 4.1, po jakimś czasie otrzymało aktualizację do 4.2.2, by ostatecznie stanąć na 4.3. Wciąż jednak użytkownicy modelu czekają na najnowszą wersję googlowskiej platformy – 4.4. Zapewne na ich ustach zagości szeroki uśmiech, gdy na ekranach posiadanych tabletów pojawi się wkrótce informacja o dostępnej aktualizacji. Niestety, nie będzie to Android 4.4 Kit Kat, a aktualizacja oprogramowania do wersji 10.4.1.B.0.101, wprowadzająca kilka poprawek i ulepszeń.

Jak każda aktualizacja, także i ta ma pozytywnie wpłynąć na szybkość działania tabletu i jego wydajność, jak również na czas pracy akumulatora. Jednak w przypadku Sony Xperia Tablet Z skupiono się również na wprowadzeniu poprawek w aplikacji YouTube i łączności Bluetooth.

Aktualizacja ma się rozpocząć w tym tygodniu i, standardowo, ma być udostępniana użytkownikom urządzeń Sony stopniowo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona