Sony Xperia Tablet Z (WiFi) z aktualizacją do Androida 4.3 - Tabletowo.pl

Sony Xperia Tablet Z (WiFi) z aktualizacją do Androida 4.3

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Sony Xperia Tablet Z (WiFi) z aktualizacją do Androida 4.3 Aktualizacje Nowości Sony

Każda kolejna aktualizacja oprogramowania cieszy i daje nadzieję na poprawę wydajności pracy naszego urządzenia wraz z poprawkami błędów i wprowadzeniem do interfejsu mniejszych lub większych nowości. W ostatnich dniach firma Sony po cichu wydała nowszą wersję systemu dla swojego flagowego tabletu. I tak, Android 4.3 Jelly Bean dla Sony Xperia Tablet Z jest już dostępny.

Wraz z nowszą wersją systemu (ale nie najnowszą, jest już przecież 4.4 Kit Kat, ale wciąż na niewielu urządzeniach) otrzymujemy dodatki mające wpłynąć na komfort użytkowania sprzętu. I tak, znajdziemy tu przede wszystkim nowy launcher (podobny do interfejsu z Xperia Z1), kolejne małe aplikacje, Sony Smart Social, ulepszone profile użytkowników oraz nowy tryb oszczędzania baterii – stamina, dzięki któremu można znacznie wydłużyć czas działania tabletu (mówi się nawet o 400%).

Co ważne, aktualizacja zmieniająca numer oprogramowania na 10.4.B.0.577, jest dostępna dla tabletu w wersji WiFi (modele: SGP311 i SGP312) – kilka dni wcześniej trafiła na wersję z LTE. Co więcej, nie jest to aktualizacja, której dokonamy bezprzewodowo (over the air – OTA). Aby ją przeprowadzić należy podłączyć tablet do komputera i stąd, przez Sony Update Service, dokonać wgrania systemu.

Aktualizacja waży 793MB.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona