Sony Xperia Tablet Z w akcji Testuj z Orange

Sony Xperia Tablet Z w akcji Testuj z Orange

Dotychczas w akcji Testuj z Orange, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, w ręce testerów trafiały smartfony. I to nie byle jakie, bo najczęściej w grę wchodziły high-endowe modele świeżo po premierze. Tym razem postanowiono wypromować tablet – i właśnie przez to o tym piszemy. W najnowszej, dwunastej już odsłonie akcji Testuj z Orange testerzy będą testować bardzo interesujące urządzenie, jakim jest Sony Xperia Tablet Z.

Etap kwalifikacyjny trwa do 26 maja. Należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się pod tym adresem i zatwierdzić regulamin, udzielić prawidłowej odpowiedzi na jedno z trzech pytań konkursowych (poniżej) oraz udzielić kreatywnej i oryginalnej odpowiedzi na pytanie „Dlaczego to ty powinieneś zostać testerem tabletu Sony Xperia Tablet Z„?

Warto wziąć udział w akcji, bo połowa testerów (10 osób) otrzymuje Sony Xperia Tablet Z na własność – oczywiście po wykonaniu wszystkich zadań konkursowych na blogu i dokonaniu wyboru przez komisję oceniającą. I to nie jest ściema – w jednej z poprzednich edycji mój znajomy zgarnął HTC One X. Lista testerów zostanie opublikowana 31 maja, z kolei osoby, które otrzymają tablety na własność poznamy 5 lipca.

Wspomniane pytania konkursowe:
– Przy użyciu jakich systemów operacyjnych można korzystać z serwisu „Telewizja Tu i Tam” za pośrednictwem urządzeń mobilnych?:
a) Symbian, Windows Phone, iOS
b) Symbian, Android, iOS
c) Symbian, Linux, iOS

– Kto jest podmiotem udostępniającym Produkty oferowane w ramach Serwisu „Czytelnia Tu i Tam” użytkownikom ww. serwisu?
a) Amazon
b) Empik
c) Merlin

– Ile waży Sony Xperia Tablet Z – najlżejszy tablet z wyświetlaczem 10 cali?
a) 540 g
b) 495 g
c) 585 g

Więcej na temat samego Sony Xperia Tablet Z przeczytacie tutaj.

źródło