Sony Xperia Tablet Z rozebrany na części (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Sony Xperia Tablet Z rozebrany na części (wideo)

Tabletowo.pl Sony Xperia Tablet Z rozebrany na części (wideo) Ciekawostki Nowości

Pamiętacie jeszcze prawa Murphy’ego ? Jedno z nich mówiło, że „Po rozłożeniu i złożeniu dowolnego urządzenia, zawsze pozostaje klika części”. Niestety, sprawdzanie prawdziwości tego twierdzenia na przykładzie prywatnego tabletu zazwyczaj wiąże się z utratą gwarancji, czego zapewne większość z nas chciałaby uniknąć. Na szczęście żyjemy w czasach, w których serwisy typu Youtube pozwalają nam na bezpieczne oglądanie wszelkiej maści „sportów ekstremalnych” (nie oszukujmy się: tym właśnie dla większości z nas jest rozkładanie na części jakiegokolwiek urządzenia elektronicznego) bez ryzyka utraty czegokolwiek poza kilkoma minutami życia.

Tym razem procesowi demontażu poddano tablet Sony Xperia Tablet Z, który mimo iż nie jest jeszcze oficjalnie dostępny w sprzedaży, zdążył już narobić wokół siebie sporo zamieszania. Jeśli więc zamiast kolejny raz czytać o poszczególnych podzespołach tego urządzenia wolicie zobaczyć je na własne oczy i potraficie pogodzić się ze stratą trzech minut swojego cennego czasu, zapraszam do oglądania.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona