Sony Xperia T3 w przesprzedaży z opaską SmartBand SWR10 i 3 paskami

Sony pokazuje coraz więcej ciekawych urządzeń również jeśli chodzi o phablety. Oczywiście większość będzie kojarzyć topowe produkty z serii Z, ale warto się również przyjrzeć Xperii T3, którą dokładnie opisywałem w felietonie o Sony. Już na początku sierpnia będzie ona dostępna w sprzedaży i jej pierwsze oferty są niezwykle ciekawe. 

Zacznijmy jednak od przypomnienia jej specyfikacji. Sony Xperia T3 to 5,3-calowy phablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości HD (ekran IPS), a za moc odpowiada 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 400 o taktowaniu 1,4 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 8-megapikselowy aparat główny (1,1 mpix na przodzie), 8 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, łączność LTE oraz baterię o pojemności 2500 mAh.

Jeśli jesteście zainteresowani tym phabletem to w sklepie Sony ma on być dostępny w ostatnim tygodniu lipca i jego cena wyniesie 1599 złotych. Jednak ciekawą przedsprzedaż przygotowało również T Mobile, które do każdej zamówionej Xperii dorzuca inteligentną opaskę SmartBand SWR10 oraz zestaw 3 silikonowych pasków do niej.

Sony również udostępniło film promocyjny tę Xperię oraz zwróciło uwagę, że metalowa ramka to nie aluminium, a stal nierdzewna. Japończycy, jak sami stwierdzili, pierwszy raz użyli stali do produkcji telefonu, ale jest to – według nich – świetne połączenie technologii i dostępnych produktów.

http://youtu.be/cm7Ciy1Nl3o