Sony Xperia T2 Ultra dla T-Mobie przeszła certyfikację w FCC | Tabletowo.pl

Sony Xperia T2 Ultra dla T-Mobie przeszła certyfikację w FCC

Dołącz do dyskusji 0

xperia t2 ultra

Sony Xperia T2 Ultra jest 6-calowym potworem ze średniej półki cenowej. Jego oficjalna premiera jest datowana na kwiecień, jednak kilka dni temu Federalna Komisja Łączności (FCC) przyznała certyfikat dla Xperii T2 Ultra. 

Jak widać na poniższej grafice tytułowy phablet ma oznaczenie D5316. Historia pokazuje, że urządzenia posiadające w kodowym oznaczeniu „16” są zwykle przeznaczone dla sieci T-Mobile. Tak było, na przykład, przy okazji Xperii Z1 Compact, która od stycznia również dostępna jest w ofercie różowego operatora.

Xperia-T2-Ultra-D5316

Fakt, że phablet pojawił się w FCC zwiastuje rychłe jego pojawienie się na amerykańskim rynku. Niestety, nie wiemy, jak wygląda sprawa T2 Ultra w Europie.

Gwoli przypomnienia, T2 Ultra posiada Snapdragona 400, 1 GB pamięci RAM oraz ekran o przekątnej 6″ i rozdzielczości HD. Na dane użytkownika przewidziano co prawda tylko 8 GB pamięci wewnętrznej, ale od czego jest karta microSD. Aparat główny jest wyposażony w przetwornik Exmor RS i ma 13 Mpix. Przedni natomiast ma 1,1 Mpix.

Ostatnio okazało się, że średniej klasy phablet Japończyków na rynku brytyjskim jednak nie będzie dostępny. W świetle tych informacji możemy obawiać się, że w przypadku dostępności Xperii T2 Ultra na Starym Kontynencie, historia może się powtórzyć. Miejmy nadzieję, że wszystko potoczy się pozytywnie i Xperia T2 Ultra będzie dostępna u nas w przystępnej cenie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona