Sony Xperia 10 i Xperia 10 Plus w ofertach sklepów i operatorów – będą bonusy, vouchery i gratisy

Nie minęły jeszcze trzy tygodnie, odkąd Sony zaprezentowało na targach Mobile World Congress nowe Xperie 10 i 10 Plus, a można je już dostać w sklepach i u operatorów, przy okazji zyskując prawo do odebrania różnych prezentów.

Większość promocji, w których możemy zyskać coś podczas zakupu Xperii 10 lub Xperii 10 Plus agreguje specjalna strona Sony, na której prezentowane są te smartfony.

I tak na przykład, od wczoraj (4 marca), Plush ABO oferuje Xperie 10 i 10 Plus w abonamencie 25 zł z 15-gigabajtowym pakietem internetowym. Przy podpisywaniu umowy na dwa lata trzeba jednak doliczyć ratę za sprzęt. W przypadku Xperii 10 jest to 62 zł, co w sumie daje 87-złotowy rachunek.

Inne sieci dorzucają do zakupu smartfonów Sony coś od siebie. W T-Mobile wraz z Xperią 10 dostaniemy na przykład voucher o wartości 100 zł na produkty marki Apart. Od 8 marca Play będzie oferować oba modele nowych smartfonów Sony wraz z rocznym abonamentem Netfliksa. Z kolei Orange wkrótce uruchomi promocję, w której nabywcy tych telefonów dostaną słuchawki MDRZX110AP i dodatkową kartę pamięci microSD 64 GB.

Słuchawki Sony MDRZX110AP – w sklepach za jakieś 70-80 zł

Jeśli zdecydujemy się na zakup smartfona Sony poza dystrybucją operatorską, będziemy mogli liczyć na gratisowy głośnik Sony XB01. Promocje z tym akcesorium znajdziemy w sieciach handlowych – na razie tylko w Sony Centre M-Point.

Warto też zerkać na Ceneo.pl, które jest partnerem Sony Mobile w reklamowaniu Xperii.

Głośnik Bluetooth Sony XB01 – w sklepach za około 90 zł

Muszę przyznać, że Sony przyłożyło się do promocji swoich nowych średniaków. W gruncie rzeczy rzadko kiedy widzimy jakieś gratisy czy gadżety dodawane do smartfonów z tej półki cenowej. Podoba mi się zwłaszcza zapowiedź promocji w Play, gdzie na ekranach 21:9, które występują w Xperiach 10 i 10 Plus, będzie można przez rok pochłaniać seriale z Netfliksa. Ciekawe, jak będzie się to prezentować cenowo.

Sony stawia wszystko na kinową kartę: nowe smartfony z ekranami 21:9

źródło: materiały prasowe