Sony wreszcie szykuje nowy tablet. Premiera Sony Castor na MWC 2014? - Tabletowo.pl

Sony wreszcie szykuje nowy tablet. Premiera Sony Castor na MWC 2014?

Dołącz do dyskusji 0

Aktualnie uwaga nas wszystkich skupiona jest wokół Las Vegas i trwających w mieście targów CES 2014. Odsuńmy jednak to wydarzenie nieco na bok, bowiem w sieci pojawiła się interesująca plotka na temat nadchodzącego tabletu Sony.

Na twitterowym profilu evlekas pojawiła się informacja, że japoński koncern wkrótce zamierza zaprezentować tablet o nazwie Sony Castor. Jako że na CES firma Sony nie pochwaliła się żadnym tego typu urządzeniem, wiele wskazuje na to, że jego premiera będzie miała miejsce podczas MWC 2014 w Barcelonie – już pod koniec lutego.

Biorąc pod uwagę, że evleaks jest dość wiarygodnym źródłem informacji (wiele publikowanych przed premierą wieści później się potwierdza), można mieć nadzieję, że młodszy brat Xperia Tablet Z faktycznie wkrótce zadebiutuje. Tym bardziej, że od premiery wspomnianego modelu minęło już dość dużo czasu – jego prezentacja miała miejsce dokładnie rok temu, na CES 2013.

Na temat parametrów technicznych Sony Castor póki co wiadomo niewiele. Z plotek wynika, że ma pracować dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 800 MSM897AB, a na jego pokładzie ma się znaleźć WiFi oraz, w modelu droższym, 4G LTE.

Pozostaje czekać na więcej szczegółów i oficjalną prezentację modelu.

Tabletowo.pl Sony wreszcie szykuje nowy tablet. Premiera Sony Castor na MWC 2014? Nowości Plotki / Przecieki Sony

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona