Sony VAIO Flip 11A - hybryda z Windowsem 8.1, podświetlaną klawiaturą i rysikiem Activ Pen - Tabletowo.pl

Sony VAIO Flip 11A – hybryda z Windowsem 8.1, podświetlaną klawiaturą i rysikiem Activ Pen

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Sony VAIO Flip 11A - hybryda z Windowsem 8.1, podświetlaną klawiaturą i rysikiem Activ Pen Nowości

Urządzeń hybrydowych na rynku jest całe mnóstwo. Nie sposób nie zauważyć, że największą popularnością wśród klientów cieszą się dotykowe ekrany z możliwością podpięcia fizycznej klawiatury, ale trzeba mieć świadomość, że nie tylko tego typu sprzęt jest przecież dostępny. Są również produkty z przekręcanymi o 180 stopni ekranami czy, tak jak w przypadku najnowszego członka rodziny Sony, z ekranem, który można położyć na klawiaturze. Dotychczas seria VAIO Flip zawierała dwa modele: 14- i 15-calowe. Dziś do portfolio firmy dołączył Sony VAIO Flip 11A.

Podczas konferencji Sony, która odbyła się w nocy polskiego czasu, nie zdradzono zbyt wielu szczegółów dotyczących parametrów technicznych tego modelu. Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że oferuje 11-calowy wyświetlacz, czterordzeniowy procesor Intela, system operacyjny Windows 8.1, rysik Vaio Active Pen, podświetlaną klawiaturę, aparat 8 Mpix oraz kamerkę do połączeń wideo. Całość waży 1,28 kg.

Sprzęt trafi do sprzedaży w lutym w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i różowej. Cena będzie się zaczynała od 799 dolarów i będzie zawierała preinstalowany Adobe Photoshop Elements 12. W sklepach zadebiutuje również 13-calowa wersja urządzenia, której koszt będzie wynosił 1129 dolarów.

Tabletowo.pl Sony VAIO Flip 11A - hybryda z Windowsem 8.1, podświetlaną klawiaturą i rysikiem Activ Pen Nowości   Tabletowo.pl Sony VAIO Flip 11A - hybryda z Windowsem 8.1, podświetlaną klawiaturą i rysikiem Activ Pen Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona