Sony Tablet S w sprzedaży w Polsce - Tabletowo.pl

Sony Tablet S w sprzedaży w Polsce

Tabletowo.pl Sony Tablet S w sprzedaży w Polsce Nowości

Wkrótce na łamach Tabletowo.pl pojawi się recenzja Sony Tablet S, z którym mieliśmy okazję obcować na IFA 2011 w Berlinie. I choć na jego temat powiedzieliśmy już bardzo wiele, warto będzie rozwiać wiele wątpliwości i odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące tego modelu (jeśli jeszcze Wam się jakieś nasuwają – dajcie znać w komentarzach).

Od kilku dni Sony Tablet S jest dostępny w przedsprzedaży, a dziś trafił już do normalnej dystrybucji. Można je kupić między innymi w sieci sklepów Vobis, gdzie dostępny jest w dwóch wersjach pojemnościowych: 16GB za 1999 złotych oraz 32GB za 2399 złotych (oba modele bez 3G).

Czy się opłaca? Na pewno warto wziąć pod uwagę fakt, iż za mniejsze pieniądze możemy wejść w posiadanie innych tabletów z praktycznie identycznymi parametrami technicznymi, w tym Asusa Eee Pad Transformer czy Acera Iconia Tab A500 (oba 16GB za 1599 złotych). W przypadku tabletu Sony możemy mówić o wyróżniającym się designie, sprawiającym, że urządzenie świetnie leży w dłoni, wbudowanym pilocie na podczerwień oraz o certyfikacie PlayStation (co do którego można mieć zastrzeżenia, o czym się przekonacie czytając wspomniany test modelu). Ale jeśli komuś to nie jest potrzebne – może wybrać jeden z tańszych tabletów.

źródło: Vobis

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona