Sony Tablet S w częściach - Tabletowo.pl

Sony Tablet S w częściach

Tabletowo.pl Sony Tablet S w częściach Nowości

Jeśli należycie do osób, które – poza zapoznaniem się z parametrami technicznymi tabletu i jego zewnętrznym designem, chętnie zaglądają do jego wnętrza – mam coś dla Was. Serwis TechRepublic dorwał w swe ręce Sony Tablet S i rozłożył go na części pierwsze.

We wnętrzu tabletu Sony można spotkać kilka wyjątkowych chipów, które nie mają zastosowania w pozostałych urządzeniach tego typu. Jest nim na przykład UEI U122, pozwalający tabletowi pełnić rolę pilota do telewizora dzięki podczerwieni, a także Audience earSmart A1026 Voice Processor. Równie ciekawa jest obecność specjalnej plastikowej ramki, której zadaniem jest ochrona pozostałych komponentów – sprawia również, że urządzenie jest bardziej sztywne i lepiej leży w dłoniach.

Krótkie przypomnienie specyfikacji Sony Tablet S: 9,4-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, Android Honeycomb, dwurdzeniowa Tegra 2 1GHz, 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerka 0,3 Mpix, 3.5 mm jack audio, WiFi, Bluetooth, microUSB, 16GB/32GB pamięci, slot kart SD oraz bateria o pojemności 5000 mAh.

Więcej zdjęć i listę komponentów użytych do stworzenia Sony Tablet S znajdziecie na TechRepublic.

Tabletowo.pl Sony Tablet S w częściach Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona