Sony potwierdza, że nie zaktualizuje SmartWatch’a 3 do Android Wear 2.0 | Tabletowo.pl

Sony potwierdza, że nie zaktualizuje SmartWatch’a 3 do Android Wear 2.0

Dołącz do dyskusji 0

Zaprezentowany kilka dni temu Android Wear 2.0 ma m.in. za zadanie „pchnąć” akcesoria ubieralne na jeszcze wyższy poziom funkcjonalności. Wygląda jednak na to, że jeden z ciekawszych smart-zegarków, który nie kosztuje kroci, nie otrzyma wyczekiwanej przez wielu aktualizacji.

Miałem przyjemność testować SmartWatch’a 3 od Sony jakiś czas temu i generalnie rzecz ujmując, był to udany produkt który będę wspominał bardzo pozytywnie. Może i jego design nie porywał, jednak szeroko rozumiana funkcjonalność oraz specyfikacja techniczna pozwalała domniemywać, że SW3 ma szanse cieszyć się dość długą żywotnością.

Niestety, ale jeśli informacje do jakich dotarli redaktorzy XperiaBlog się potwierdzą, to użytkownicy trzeciego SmartWatch’a od Sony mogą pożegnać się z aktualizacją swoich smart-zegarków do najnowszej wersji systemu. W sumie to Japończycy, w oficjalnie wydanym komunikacie, postawili sprawę bardzo jasno, informując wprost, że taka aktualizacja nie jest nawet planowana.

Fot: screen ze strony produktowej Sony

Mimo to, można mieć jeszcze odrobinę nadziei. Użytkownicy założyli bowiem petycję, którą zdążyło podpisać już ponad 1850 osób. Czy taki ruch wpłynie na decyzję JapończykówAndroid Wear 2.0 ostatecznie trafi jednak na to urządzenie? Czas pokaże.

źródło: XperiaBlog.net

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona